Community

آموزش گام به گام سر...
 
Notifications
Clear all
Forum Profile
آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده
آموزش گام به گام سرمایه گذاری در بورس به زبان ساده
Group: Registered
Joined: 2022-01-14
New Member

About Me

منظور ما این است که چگونه می توانید معامله گر روز فارکس شوید. خوب ، اکنون که انواع مختلف استراتژی های معامله گران روز را می دانید ، زمان آن رسیده است که به یک معامله گر روزانه تبدیل شوید. بیش­تر معامله­ گران جدید به دنبال سیستم ‘dream‘ می گردند که همیشه معامله می­ کند و در شرایط مختلف بازار معاملات سودآوری انجام می­ دهد. در اینجا برخی از شرایط لازم برای داشتن یک معامله گر خوب در بازار فارکس وجود دارد. معامله گر روز فارکس چندین بازه زمانی را بررسی می کند تا جهت روند را ارزیابی کند اما به طور معمول معاملات را در نمودار 1 ساعته یا 4 ساعته برای معاملات روزانه وارد می کند. چگونه می توان معامله گر روز فارکس شد؟ همانطور که قبلا ذکر شد ، معامله گران روزانه طیف وسیعی از روش ها را به کار می گیرند. بعد از رسیدن بازار به سطح دستور Stop، دستور Limit ایجاد خواهد شد و اگر بازار برخورد مجددی به مقاومت شکسته شده داشته باشد، دستور Limit اجرا خواهد شد. این ممکن است به دلیل عوامل مختلفی مانند آزادسازی درآمد ، احساسات در بازار یا حتی اخبار عمومی اقتصادی باشد. خوشبختانه ، چندین روش مختلف برای تجزیه و تحلیل بازار معاملات فارکس وجود دارد ، به این معنی که هر معامله گر می تواند روش مناسب را برای آنها پیدا کند.

 

 

در بازار تبادل ارز جهانی (فارکس) تمامی بانک ها (اعم از تجاری و مرکزی و سرمایه گذاری)، مؤسسات مالی بزرگ، شرکت های چند ملیتی، تاجران، شرکت های بیمه، شرکت های صادرات و واردات، صندوقهای بازنشستگی، سفته بازها و اشخاص حقیقی، ارزهای مختلفی همچون دلار آمریکا، یورو، پوند، ین و … سبک شما مهم نیست، مهم این است که شما از ابزارهایی که در اختیار دارید برای یافتن فرصت های تجاری بالقوه در بازارهای پرتحرک استفاده کنید. یک دستور توقف ضرر 5 پیپ با قیمت ورودی تجاری فاصله دارد و هدف سود 8 پیپ با ما فاصله دارد. معامله برک آوت زمانی است که دامنه جفت را در ساعات مشخصی از روز بررسی کنید و سپس معاملات را در هر دو طرف انجام دهید ، با هدف شکست در هر دو جهت. برای دستیابی به این هدف از یک دستور توقف ضرر استفاده می شود. جزئیات زیادی در مورد استراتژی موجود برای این ربات فارکس در دسترس نیست. برای این کتاب هیچ تجربه قبلی برنامه نویسی ضروری نیست اگر چه خوانندگان معامله گران فارکس از مزایای داشتن مهارت قبلی در سایر زبان های برنامه نویسی میتوانند بهره ببرند.

 

 

اگر تحمل زیان احتمالی و ریسک بالا را ندارید، بورس برای شما مناسب نیست. برای شروع ، شما باید با محیط تجارت آشنا باشید و درک صحیحی از تحمل ریسک ، پول و اهداف خود داشته باشید. وظیفه در اینجا این است که خود را طوری قرار دهید که وقتی حرکتی اتفاق می افتد ، آماده گرفتن موج باشید! به عنوان مثال ، اگر قیمت در سطح حمایت یا مقاومت در حال افزایش یا افت باشد ، یک معامله گر می تواند بر اساس برداشت خود از جهت بازار تصمیم به خرید یا فروش بگیرد. باتوجه به مطالب مرور شده، بازار فارکس را می توان بازار ارزها دانست. با استفاده از شرایط فوق ، به طور معمول می توان هنگام معامله یک جفت فارکس به مدت دو ساعت در طول یک ساعت فعال از روز ، در حدود 20 معاملات دور گرد انجام داد (چرخش دور شامل ورود و خروج است). معاملات روزانه برای معامله گران فارکس مناسب است که در طول روز زمان کافی برای تجزیه و تحلیل ، اجرا و نظارت بر معاملات را دارند.

 

 

بنابراین انتخاب جفت ارز مناسب برای سرمایهگذاری بسیار مهم است. اگر فکر می کنید اسکالپینگ خیلی سریع است اما معاملات نوسان برای سلیقه شما کمی کند است ، پس تجارت روزانه ممکن است مناسب شما باشد. معامله گران روز غیر از اسکالپینگ از استراتژی های مختلف دیگری نیز استفاده می کنند. زمانی که شما پایبند یک ساختار نباشید، در شرایط مختلف با عواطف خود درگیر میشوید. نموداراگر شما درک کاملی از کسب و کار خود و دارایی های موجود در آن نداشته باشید ، معاملات پیپ در فارکس می تواند فریبنده باشد. به همین ترتیب ، شما باید آماده باشید تا در مورد انتخاب یک سیستم عامل فکر کنید. یک پلن معاملاتی به شما کمک می کنه تا تمرکز معاملاتی خود را از دست ندهید و انضباط معاملاتی داشته باشید و مانع شما می گردد تا بیش از اندازه معامله نکنید و بیش از اندازه لوریج ها استفاده نکنید یا بطور کلی یک تجارت عاطفی را پیاده سازی نکنید. اگر می خواهید برنامه های خود را اصلاح کرده و درآمد کسب کنید (البته بعد از آموزش) باید تلاش زیادی انجام دهید. بعد مشخص کنید که کدام جفت ارز را در فارکس دارید تجارت فارکس است معامله می کنید.

 

 

 

 

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد تجارت در فارکس بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Location

Occupation

تجارت در فارکس
Social Networks
Member Activity
0
Forum Posts
0
Topics
0
Questions
0
Answers
0
Question Comments
0
Liked
0
Received Likes
0/10
Rating
0
Blog Posts
0
Blog Comments
Share: